Denní karta – HARMONIE 4. 1. 2023

Bohudíky, naše představy o tom, jak v plné síle nastoupit do nového roku, se jemně proměňují a přinášejí zklidnění. Instrukce pro dnešní den je trapně jednoduchá, následuj rytmus a všechno se promění ve flow.

Desítka vždy přináší završení situace, a protože ta dnešní je vodní, tak bude v podobě emocí, citů a prožitků. Dnes se objeví příležitost spočinout v hlubokém souladu sami se sebou, v jednoduchosti, přirozenosti. Harmonie není žádný tlak na dokonalost, není to činnost a ani cíl, kterého až dosáhneme, tak… si konečně najdeme partnera, začneme podnikat, vyděláme peníze, něco se změní a my budeme šťastní.

Harmonie, neboli soulad, je stav, kdy přestáváme bojovat sami se sebou, se svými nedostatky, zdravotními obtížemi, momentálními okolnostmi. Není to ani rezignace, kdy se vzdáváme svých snů. Jen se jimi v danou chvíli intenzivně nezabýváme, nehledíme do budoucnosti, ale dovnitř sebe.

Kdykoliv jsme v souladu s vlastním emocionálním obsahem, dosáhli jsme harmonie. Nemusíme si ji vydřít, stačí ji přijmout. To ale taky znamená odložit spoustu představ, jací bychom měli být a za jakých podmínek jsme milovatelní. Dnes to všechno odlož a jen se s lednovou jemností laď na to, jak se cítíš a co se v tobě odehrává. Neanalyzuj to, neřeš to, neměň to. Ztiš se a dovol to. Následuj se.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.