Denní karta – BLÁZEN 30. 3. 2023

Každý den může být dnem nového začátku. Jako třeba dnes. Stačí se odrazit od místa, kde se zrovna nacházíte a zahodit dosavadní zkušenosti. Zní vám to bláznivě? Chápu, o Bláznovi si to taky kdekdo myslí.

Blázen je nositelem opravdu krásné srdeční energie. Pochopitelně se to může zvrtnout, a často se to taky stane, zvlášť pokud Blázen mávne rukou nad pevnou zemí a dá přednost hlavě v oblacích. Ale pokud si udrží své srdce uzemněné, slouží mu jako přesný kompas.

A jak je to s těmi zkušenostmi? Lehkost Blázna spočívá v tom, že si s sebou nevleče žádné předchozí zatížení. Pravda, vším si prochází znova, jako by to bylo poprvé, ale to je na tom právě to osvobozující. Netíží ho předchozí nezdary, nenaplněná očekávání ani hromada rodinných tabu. Všechno to zahodil a vykračuje si životem opravdu nalehko.

Jaké by to bylo, kdybys dnes následoval jeho energii? Kdybys svou budoucnost přestal infikovat strachem z minulých chyb a přítomnost sis jen tak plně užil? Máš strach, že by tě považovali za blázna? Noa?

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.