Denní karta – ZRALOST 6. 11. 2023

Zrajeme. Ať už si to připustíme, nebo ne, evoluci nelze zastavit. Možná se ti zdá, že momentálně v životě silně stagnuješ nebo snad dokonce couváš zpátky do pravěku. Ve skutečnosti pouze stojíš v nesprávném úhlu a díváš se na sebe z nevhodné perspektivy.

Možná nejsi zdaleka tam, kde bys chtěl/a být, ale to není důležité. Nechci být jedovatá, ale tvoje představy nikoho nezajímají. Jde to dobře a jde to kupředu. I ten strom, který na podzim opadá a dočasně umírá, se ve skutečnosti posouvá vpřed. Kumuluje sílu a na jaře obrazí s větší intenzitou než loni.

Buďme k sobě dnes laskaví. Kritika se nabízí, ale jak říkám, je to, jako bychom plísnili strom za to, že se chystá k zimnímu spánku. Bolest, zranitelnost a propady nejsou znakem selhání. Každá jedna událost ve tvém životě přispívá k tvé moudrosti a zralosti.

Jsi opravdu skvělá/ý a vedeš si skvěle. I přesto, že to možná dnes nebo celý následující týden bude na první pohled vypadat jinak. Běž se projít do přírody a přemýšlej nad tím, jestli příroda selhává, když se připravuje na zimu.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.