Denní karta – VNITŘNÍ HLAS 17. 04. 2024

Víte, proč se vnitřnímu hlasu říká vnitřní hlas? Protože je uvnitř. Hluboko uvnitř našich útrob. Chápete dobře, není v naší hlavě. Vnitřní hlas je opravdu tichý společník, od kterého když chcete slyšet radu, musíte se k němu naklonit a bedlivě naslouchat.

Pokud v tyto dny řešíte svůj směr, různé volby a rozhodnutí, váháte, přešlapujete, zkuste se ztišit. Klidně na celý den. Zpomalte, začněte hlouběji a vědoměji dýchat, zklidňujte se. Nehledejte odpovědi a správná řešení, vytvořte v sobě bezpečný a důstojný prostor, kam mohou připlout jako rybky do vaší dlaně.

Pokud opravdu toužíte po vedení a pravdě, musíte pro to něco udělat. Musíte se usadit hlouběji v sobě. Já vím, je to těžké. A proto je to potřeba zkoušet pořád dokola. Chci vás ujistit, že pokud na vás odpovědi doslova řvou, pak to není vnitřní hlas, ale strach z vaší hlavy převlečený za rádce. A je stejný, jako v pohádkách – hrabe si zásadně do vlastní kapsy.

Nádech – výdech. Odpovědi nelze minout. Buďte otevření a odhodlaní uslyšet pravdu. V pravou chvíli ji hluboko uvnitř pocítíte.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.