Denní karta –  ÚSPĚCH 18. 03. 2024

Mám ráda pondělky. Jsou plné svěží novoty a příslibů. Dřív to tak pochopitelně nebylo, syndrom pondělního rána se mě držel desítky let. Ale je to jako se vším, stačí trochu poodstoupit, přesunout se na jiné místo a znovu se porozhlédnout. Stačí změnit optiku.

Šestka Ohně přináší úspěch, jak jinak. Užijte si úspěšný den, úspěšný začátek týdne, úspěšné jaro, úspěšný začátek roku. Prostě se rozhodněte, že všechno jde dobře a že štěstí, hojnost a prosperita jsou nevyhnutelné. Změňte ranní pondělní návyk a začněte se těšit.

Když se úspěch objeví, je opravdu dobré a moudré jej využít a vyživit se jím. Tahle vlna zase přejde, ale dokud jsme na výsluní, prohřejme si kosti, protože dříve nebo později se ocitneme opět ve stínu.

Najděte si sami pro sebe jednu věc, ve které jste opravdu dobří a úspěšní. Byznys? Mateřství? Čtení knih? Make-up? Postava? Zahradničení? Pití kávy? Je jedno, co to je. Užijte si tuto činnost a představte si, že vám za to život tleská jako na Oscarech. Generujte svůj životní úspěch, protože podobné přitahuje podobné.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.