Denní karta – ÚSPĚCH 16. 5. 2023

Juch! Pojďme si osedlat tygra! Určitě bude samým štěstím bez sebe, protože pro to se přece narodil! Ale teď, vážně, jak si myslíte, že se zachová tygr, kterého si chcete ochočit a udělat si z něj oslíka?

A stejné je to, když se snažíme manipulovat s úspěchem a využívat ho jako kompenzaci své sebehodnoty. Úspěch je velká a posvátná věc. Je to synergie mnoha okolností a především osobní vyladěné záře. Děje se jako odraz toho, jak posvátně vidíme sami sebe, své kvality a své místo v životě.

Úspěch to nejsou jen vydělané peníze a followeři, vedoucí pozice a zaplněné sály. Úspěch je, když se nám daří. A už tady se v tom někteří zamotávají, když tvrdí, že chtějí žít v harmonii, ale neuznávají úspěch a světskou slávu. Energeticky je to totéž.

A co je klíčové, úspěch má pulsující dynamiku, je jako nádech a výdech. V jednu chvíli začne zákonitě mizet, aby se v pravou chvíli zase objevil. Pokud toto flow uznáváme, není důvod se obávat propadu. Pokud chceme být na výsluní hojnosti, lásky, vztahů, zdraví pořád, náš tygr nám to dá pěkně sežrat.

Je jedno, ve které fázi se momentálně nacházíš. Obojí je úspěch. Výsluní nebo propad obsahuje stejnou výživu. Přivítej propad a vynese tě až nahoru. Užij si vrchol a bytí v propadu přestane být tak ohrožující.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.