Denní karta – TVOŘIVOST 23. 10. 2023

Líbí se mi ta symbolika, jak s každým novým týdnem máme k dispozici nové a nové příležitosti, jak začít žít lepší život. Prosím, mysleme na to, až zase upadneme do paralýzy ze selhání a strachu z chyb.

Dnešní Tvořivost obsahuje v podstatě cokoliv. V klasickém tarotu je Císařovna nositelkou majestátní a mateřské energie, která nám drží bezpečný prostor a s úžasem sleduje jak prozkoumáváme svůj vlastní potenciál, hranice a možnosti. Žádná selhání, žádné chyby, žádná následná provinilost či odmítnutí. Jen jedna zkušenost za druhou.

Klíčovou otázkou dnešního dne je: co všechno je možné? A prosím pěkně, rozhodně se po nás nechce, abychom šli na hranu vlastních kapacit, ale spíše, co všechno je možné, když se tomu otevřeme a necháme skrze sebe proudit božskou tvůrčí energii.

O tvořivosti s chutí říkám, že všechno je tvořivé, pokud to pro nás generuje radost a děláme to bez úsilí. Představte si, že na chvíli svůj zrak, ústa, mozek, ruce a nohy propůjčíte božské tvořivosti, která se chce skrze vás projevit. Co všechno pak bude možné?

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.