Denní karta – TVOŘIVOST 16. 11. 2023

Tak jak jste naložili se včerejším poselstvím? Povedlo se vám zvědomit si, ve kterých oblastech nejste spokojeni? Mě ano, a s tím hned přišlo řešení: s narůstajícími klienty budu muset překopat diář. Dostavila se vlna euforie a to, co pořád tak jaksi nebylo ono, se najednou rozlilo po těle a s tím velké aháááá! I takhle může vypadat poselství Potlačení, když sami se sebou láskyplně spolupracujeme. Uděláme prostor, zvýšíme průtok a životodárná energie nesoucí regeneraci se o zbytek postará sama.

A dnešní Tvořivost v tom bude pokračovat. Aby mohla proudit našim systémem, musí on sám být průchozí. Jestliže je Tvůj život momentálně pod velkým tlakem, jestliže se přetlačuješ s celým světem o své místo na slunci, na chvíli se zastav, začni vědoměji dýchat a představ si, jak by ses cítil/a, kdyby to tak nebylo. Kdybys opravdu žil/a, co chceš, cítil/a se v tom bezpečně a uvolněně. Vnímej, co za pocit se rozlévá po tvém břiše a útrobách. Chvíli s tím setrvej. A nejlépe si toto cvičení dělej každý den.

Tvořivost to není jen manuální zručnost a útulně ozdobený domov. Je to schopnost uvolnit se a s důvěrou se otevřít inspiraci, která nás chvíli povede. Jejím výsledkem klidně může být uklizený byt, navařené jídlo anebo relaxační omalovánky. Cokoliv, co děláme pro své osobní uspokojení je tvořivé. Protože hluboké osobní uspokojení je jako záře, která projasňuje tento svět. Cokoliv se dnes rozhodneš dělat, přizvi k tomu samu Existenci. A ptej se, jak by to probíhalo, kdyby Existence skrze mne, mé ruce, nohy, mozek, ústa projevovala svou přítomnost?

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.