Jak jste se popasovali se včerejším strachem? Já měla velmi stresující ráno a propad byl na spadnutí. A protože denní karty píšu především pro sebe, rozhodla jsem se nenásledovat paniku, která se mi začala rozlézat systémem. Ustála jsem svou lekci důvěry a nakonec měla pěkný den.
Mám pocit, že ve výsledku je celý seberozvoj právě o tomhle, o připuštění, že kudy se odvíjí náš život, není ani tak o determinaci naší minulostí, ale o tom dát si svolení mít volbu za všech okolností.
A dnešní Král Ohně nám to nekompromisně ukáže. Jsme jako on, svou sílu a svou volbu držíme pevně ve svých rukou. A pokud jste přesvědčeni, že jste zmítáni okolnostmi a na nic nemáte vliv, rozhodli jste se ve svých rukou pevně svírat svůj pocit bezmoci. Já vím, zní to tvrdě. Ale Tvořitel je Král, má odpovědnost.
A proto dnes zkus prožít den očima svého vnitřního Krále Ohně, toho, kdo si je vědom své síly, svých aktuálních kapacit a svých jasných hranic. Kdyby dnes mohl promlouvat tvými ústy, jak by asi reagoval na situace, ve kterých obvykle promlouvá tvoje frustrace, sebelítost a rezignace?
Pěkný den.
Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.
