Denní karta – TRPĚLIVOST 31. 01. 2024

Všechny ty, kteří se mohou opřít o vnitřní důvěru, dnes čeká krásný den. Bohužel všechny ty, co s touto kvalitou nejsou v kontaktu čeká utrpení. Základním aspektem trpělivosti je totiž čekání v důvěře. A pokud neradi čekáte, máte dnes dvě možnosti. Buď vám praskne žilka, nebo svůj vztah k čekání přehodnotíte.

Sedmička Duhy zobrazuje těhotnou ženu. Už to samo o sobě významně určuje její vztah k čekání. Čeká až porodí. Je snad netrpělivá? Chce snad porodit dřív jen proto, že už se nemůže dočkat, jak její miminko vypadá? Rozhodně ne. Má snad strach, že to nikdy nenastane? Nebo že snad nepozná, až se to začne dít? Ehm, ne.

Věci zrají. Nedá se vyhnout tomu, co je vám předurčeno. A stejně tak nemá cenu trápit se, že jste nedostali přesně to, co jste si umanuli. Vyšší řád to má ve svých rukou. Stačí se uvolnit a následovat impulsy.

Usaďte se do důvěry. Jde to dobře. A jestliže to trvá, má to svůj důvod. Když budete spěchat, předběhnete to, za čím se honíte. Dnešní Trpělivost léčí všechno lpění a kontrolu. Jde to dobře, jste milovaní, jste podporovaní, nejste na to sami. I když to tak někdy vypadá.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.