Denní karta – TOTÁLNOST 23. 04. 2024

Navazujeme na včerejší odvahu, ba co víc, pokračujeme v ní. Odvaha ukázat se, být vidět a ustát to významně ulehčuje život. Můžeme se uvolnit a začíná pro nás být důležitější, jak se máme a jak se cítíme místo toho, aby nás zajímalo, co tomu řeknou druzí a zda nás náhodou neodmítnou.

Dneska malinko zvedneme laťku. Pětka Ohně je vyloženě o životě, protože je o riskování. Ne, nemusíte dávat v sázku všechny svoje úspory. Hrát se totiž bude o něco neméně cenného. Je to vaše energie a vaše plná přítomnost daného okamžiku. Co vsadíte, co se vám vrátí.

Totálnost po nás chce absolutní odevzdání. Prosím neplést si s rezignací. Mám totiž na mysli odevzdání se sama sobě, svým snům, své odvaze, svému růstu. Plná přítomnost, plná bdělost, stoprocentní fokus.

Když se pro něco rozhodneme, ale zároveň to děláme polovičatě, máme z toho polovičatou radost. Když investujeme do své budoucnosti polovičatou energii, naše budoucnost bude polovičatá. Když komunikujeme se životem polovičatě, jeho odpověď bude polovičatá.

Nechci po tobě, abys dal výpověď z práce jen proto, že Samandra psala na internetech, že se máš odevzdat svým snům. Ale pokud na nich makáš, tak si vymez časový úsek a makej stoprocentně. Odpal ten nejlepší míček svého života a pak se uvidí.

Na závěr je potřeba říci, že svým plným nasazením si nekupujeme naplněné očekávání. Život nám stejně vždycky dá to, co potřebujeme a ne to, co chceme. Ať už to dopadne jakkoliv (a pojďme si říci, že bez ohledu na výslednou podobu, to je vždy ke tvému dobru), můžeš stát rovně s vědomím, že tvé svědomí je čisté, protože jsi udělal maximum. A to za ten risk rozhodně stojí.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.