Denní karta – TOTÁLNOST 18. 5. 2023

Povedlo se vám odhodit včerejší břemeno? Mně ano, moje očekávání a obavy jsem hodila za hlavu a prostě jen důvěřovala svým vnitřním zdrojům a vedení. Bylo to velkolepé. A dnes? Dnes mi přetrvávající absence vnitřních výhrad a nejistot doslova dává křídla. Jako ten Redbul.

Pětka Ohně hovoří o hlubokém odevzdání se. Není to propad, ani rezignace, nebo mávnutí nad svými sny. Naopak! Odevzdání vyžaduje stejné vědomí a odhodlání jako jakákoliv aktivita, jen je podstatně efektivnější. A ulevující, protože nabízí odložení kontroly a možnost odfrknout si.

Totálnost po nás chce jediné, abychom do každého dechu a celého života investovali svých aktuálních sto procent. Protože jen tak nás stejným maximem odmění. Zdá se vám to moc? Ale kdeže, není to o nic víc než plná pozornost v přítomném okamžiku. Pokud jsme půlkou hlavy někde jinde, i odpovědi a zpětné vazby, kterých se nám dostane, budou polovičaté.

Postarej se o svých aktuálních sto procent a zbytek pusť. Jediné, co můžeš ovlivnit je tvá momentální energetická investice. Udělej své maximum a o zbytek se nestarej. Vrátí se ti to, cos investoval. To je pravé odevzdání.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.