Denní karta – SEN 27. 03. 2024

Chmmm… tak to mne velmi překvapilo. Určitě si pamatujete, že karta Sen tu byla v pondělí. Evidentně s ní máme ještě něco do činění, a tak to všechno pro jistotu zopakuji.

Je rozdíl mezi snem a vizí, nebo chcete-li záměrem. To druhé v sobě nese akční kroky. Jasně se prožitkově propojíme s tím, čeho chceme dosáhnout, kam chceme dojít a pak se vracíme do přítomného okamžiku a činíme kroky.

Ne tak sen, ten totiž často slouží k tomu, že abychom se do přítomnosti vůbec vracet nemuseli. Sníme o domě, o lepším partnerovi, o zdraví, o dovolené. Cítíte to? Tam někde vzadu, hluboko je takový prazvláštní pocit definovaný povzdechem kéž by… Kéž by se to splnilo. Ale ono se to samo nesplní.

Pokud hodně a rádi sníte, ale realita pokulhává, pak se zkuste zaměřit na strach ze zklamání a nenaplněného očekávání. Na určité úrovni je totiž bezpečnější snít. Sice se to nikdy nesplní, ale zároveň nejsme vystaveni frustraci a bolesti, že to nedopadlo podle našich představ.

A poznámka na závěr. Všimli jste si, že včerejší Královna Duhy a dnešní Popelka jsou různé verze téhož? Aneb, jak to vypadá, když jen sníte a jak to vypadá, když realizujete. Pro připomínku, tady je odkaz na včerejší kartu.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.