Denní karta – SEN 1. 8. 2023

Luna je v plné síle. A s ní i naše niterné pochody. Mají dnes takovou intenzitu, že nám možná malinko zamlží mysl. Nevadí, pokud v tom budeme jakž takž vědomí.

Šestka Vody vody přináší snovou energii, která se na první pohled jeví jako velmi příjemná a dílem i ulevující. Proč se nezasnít o lepší budoucnosti, proč nedát průchod tajným tužbám? Já říkám ano! Ale… natáhněte si budíka, ať taky stihnete realizovat konkrétní kroky a nezamotáte se do osidel iluzí a nenaplněného vzdychání.

Mít přání je naprosto přirozená potřeba. Klíčový moment nastává, když se z našeho snění vytratí odvaha si sny plnit. Pak se snění mění v elegantní únik před realitou a před strachem ze zklamání. To se pak jeden zasekne a dokola mele o tom, co by rád, ale vlastně uvnitř nevěří, že je toho hoden a schopen. Přesně jako když dokoukáte romantiku a vzdechnete si, že tohle se beztak děje jenom v bezduchých amerických filmech.

Pokud vás dnes snění přepadne ze zálohy, užijte si ho. Užijte si i to, když se přistihnete, že snění je pro vás útěk od aktuální bolesti a frustrací. Je dovoleno mít své zdroje, díky kterým se můžete na chvíli zastavit a nadechnout. Pamatujte ale, že tak, jak nikdy neubude dobře slíbeného, tak sny, které nezačnete realizovat, vás nikdy dlouhodobě neuspokojí.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.