Denní karta – ROZKVĚT 06. 10. 2023

Pojďme týden zakončit jemností. Všechno to, co jsme tento týden objevili a zažili, pojďme zahladit do nitra, vstřebat a strávit. Královna Duhy je totiž symbolem mateřského pocitu bezpečí. Ať už jste ho zažili nebo ne, následující dny máte možnost si jej poskytnout.

Klíčová slova téhle karty jsou přirozeně a s citem. Někdo v rozkvětu vidí sexy bohyni a ona je, ale nejen to. Je taky empatickou ženou, která oplývá hlubokým soucitem a pochopením. Je to její základní esence, kterou obohacuje tento svět. Jemně se pohupuje v pánvi a z čiré radosti rozhazuje semínka lásky a jemnosti. Padnou tam, kam padnou. Někde zaklíčí, jinde se stanou potravou pro ptáky. Vše je dobré.

Královna Duhy nás učí především něžnosti a laskavosti k nám samotným. Jak by asi vypadal váš život, kdybyste sami se sebou zacházeli jako s čerstvě narozeným miminkem? Žádné spílání, co všechno nestíháte, jak jste nemožní, co vám nejde. Jen čirá péče laskavost a ladění se na sebe sama a své aktuální potřeby. Zdá se vám to moc? Umět se sebou takhle vědomě a především v krizových situacích zacházet totiž znamená, že dlouhodobě zvyšujete svou citlivost vůči sobě, svým kapacitám a aktuálním možnostem a pohybujete se světem opravdu přirozeně. Přirozeně pro svůj vlastní systém.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.