Denní karta – REBEL 18. 04. 2024

Je to tady. Dnes je ten den, kdy se přepíšou dějiny. Vaše interní dějiny. Dnes se totiž objeví nejedna příležitost postavit se do své síly, uznat se jako svrchovanou autoritu svého života a… vymezit se!

Možná si říkáte, že rebel je moc. Já po vás ale nechci, abyste vedli davy a bojovali za pravdu a slabé. Rebel totiž není bojovník. Rebel je rebelem proto, že v prvé řadě stojí sám za sebou. Žádný tlak, žádná výhrůžka, žádné slibování či vydírání ho nedonutí, aby zradil sám sebe.

Nemusíte pálit mosty. Tahle energie má často velmi tichou podobu. Protože jste v hlubokém kontaktu sami se sebou, máte pro sebe soucit, chápete své slabosti a potřeby, stačí říci tiché jasné NE. Ne, děkuji, tohle nebudu následovat. Ne, dnes dám přednost odpočinku. Ne, tohle mi dnes moje kapacita nedovoluje.

Energie rebela samozřejmě víří vody. Zvlášť pokud vaše ne spíše neexistovalo. Ale nemůžete se zlobit na okolí, sami jste si ho tak vychovali. Rebel, to je především ochránce těch, kteří mu byli svěřeni. Dnes je na čase chránit a postavit se za sebe.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.