Denní karta – PRŮLOM 19. 04. 2024

Tento týden jedeme v energii velkých arkán. Jsou to hluboká témata, jejichž zvědomění zásadně ovlivňuje naše vnitřní prožívání i další směr vývoje.

A jak patrno, dnes tu není nic menšího než Průlom. Možná se během týdne věci naskládaly tak, že vám už konečně bouchnou saze a vy ostatním dáte na odiv svou nefiltrovanou sílu. Možná budete požehnáni tou laskavější variantou a situace, které dlouho stagnovaly (chápej zrály) se konečně rozhýbou.

Jedna nebo druhá (případně jakákoliv jiná) varianta s sebou nese velkou odpovědnost a připravenost zacházet s důsledky opravdu vědomě. Abychom si rozuměli, Země se nepřestane otáčet a Slunce nepřestane vycházet, když dnešní a víkendové příležitosti náležitě neuchopíme, ale zkrátka Průlom je bohem seslaný akcelerátor změn a byla by škoda ho nevyužít.

Až ten velký třesk nastane – prosím, neudělejte tu stejnou chybu jako dycky. A sice, že stáhnete, leknete a začnete špekulovat, kam byste si nejraději zalezli, protože tohle už jste fakt přehnali. Naopak! Postavte se do středu pohromy a jasně (především sobě) řekněte: tohle taky umím! Takovou sílu mám taky! Protože hlavním smyslem toho humbuku je právě postavit vás do vaší síly a trochu vám v ní vymáchat čumák jako nezbednému štěněti.

Nasedněte na dnešní katarzi a nechte se unášet. Až zase sesednete, ne že si gecnete do prachu cest a zase budete fňukat, že nic nejde. Ušetřila vám spoustu času a energie a ukázala, co ve vás dříme, takže to konečně začněte používat. Nafurt.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.