Denní karta – PRŮLOM 11. 9. 2023

Rovnýma nohama do nového týdne! Kdoví, co nás v něm bude čekat, každopádně začátek je více než slibný. Dnešní téma je síla, buď ji vědomě a zodpovědně použijeme, nebo v nás bouchne sama jako ty pověstné saze.

Ať už máte za sebou cokoliv, odložte to stranou a postavte se výzvám čelem. Přestaňte se tvářit jak oukropeček a chytněte svou energii pěkně za pačesy. Zrovna dnes je více než příhodná energie pro zdravé konfrontace, vymezení si hranic a nastolení funkčních pravidel. Nikoho nezajímá, že se na to necítíte. Síla ve vás si myslí něco naprosto jiného, takže buď ji dnes vědomě osedláte a využijete, anebo se o slovo přihlásí sama v podobě totální katarze.

Tahle karta i tohle téma je pro dospělé. Chce se po nás, abychom převzali zodpovědnost za to, že máme k dispozici zuby a drápy a čas od času je provětraly. Hra na hodnou vymeditovanou holčičku nikoho neohromí. A pokud už se nedejbože stalo, že vaše síla byla rychlejší než váš záměr použít ji vědomě, zúročte výsledky. Pravděpodobně se vaším systémem prohnala jako velká voda, ale aspoň pročistila trubky a odplavila nánosy zapšklé politické korektnosti, masky a zasmrádlé potlačené emoce.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.