Denní karta – PROCITNUTÍ 06. 05. 2024

Dobré ráno! Je tu nový den, nový týden, nové možnosti! Bez ohledu na to, kolikrát se to nepovedlo, máme zase příležitost začít znovu a s těmi nejlepšími záměry. No není to skvělé?

Okamžik procitnutí, kdy se naše vědomí propojí s Existencí, je opravdu magický. Naše neustálá potřeba ptát se a znát odpovědi mizí, protože někdy hluboko uvnitř VÍME. Případně víme, že jednou se pravdu dozvíme, a tak není potřeba po ní úporně pátrat teď hned.

Jistě chápete, že tento stav je pro náš nervový systém prozatím stále ještě dlouhodobě neudržitelný. A tak se naše „okno do vesmíru“ v jednu chvíli zase zavře a my jsme zpátky tam, kde jsme byli, než jsme chvilkově procitli. Něco je ale navždy jinak. Protože jsme, byť na okamžik, zahlédli ty nejširší souvislosti a zákonitosti, už nic nebude jako dřív.

Pokud víme, že všechno má své důvody, už není si na co stěžovat. Pokud víme, že život jde správným směrem, proč upadat do nedůvěry. Procitnutí v sobě nese mocný dar. Ne snad proto, že najednou máme informace ze zákulisí, ale protože nás nemilosrdně vyvazuje z role nevědoucí oběti.

Až ten dnešní AHA moment přijde, užijte si ho. Ale především!!! si ho uchovejte, až pomine. Bude vaším kompasem v situacích, které se jeví bezvýchodně, bude vaším osobním „Viktorem čističem“ pocitů bezmoci, zmaru a frustrace. Všechno totiž dává smysl, pokud máme dostatek informací.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.