Denní karta – PODMIŇOVÁNÍ 17. 10. 2023

Řeknu vám to na rovinu. Když jsem ráno viděla tuhle kartu, prolítlo mi hlavou: dopr… co to je zase za tejden??!! A po dlouhé době jsem měla nutkání tvářit se, že o téhle kartě nevím a vytáhnout novou, lepší. A přesně takhle funguje náš vnitřní ďábel našeptávač.

Jasně, že tahle karta není žádná hitparáda, ale záleží jen na nás, jak uchopíme poselství. Můžeme se složit z toho, jak dneska zase pro nikoho nebudeme dost dobrý, anebo v sobě můžeme kultivovat kontakt s vlastní autenticitou. Každému, co je libo.

Dovolme si dnes být obdarováni laskavým upozorněním, s kým a v jakých situacích zase nejsme sami sebou, a před vlastní přirozeností dáváme přednost iluzi, že musíme být milovaní a přijatí okolím. Stačí milovat svou vlastní autenticitu. Stačí udržet pozornost na svém prožívání. Jenže to je často ta nejtěžší část. Když zpomalíme, půjde to líp. Když včas detekujeme hlas vlastních pochyb, máme větší šanci rozhodnout se, zda jim budeme důvěřovat a následovat je.

Pamatuj, alespoň dneska, že jsi dost, že děláš dost, že nelze udělat chybu a že budeš vždy vítězem. Jinak to nejde. A v zásadě je jedno, jak to dopadne.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.