Denní karta – OSLAVA 5. 5. 2023

Juch! Je tu další víkend a další úleva od břemen. Co na tom, že se na nás chystá úplněk. Hlavně se z toho nepoto. Když se smíříme s tím, že součástí života je tu a tam pořádný „fakap“, tak je ten život vlastně docela fajn.

Teda, takhle to aspoň vidí Trojka Vody v Osho Zen Tarotu. Záleží totiž na co zaostříme. Pokud na svá selhání a křivdy, tak opravdu není moc co slavit. Pokud se ale soustředíme na ty drobné jiskřivé záblesky radosti, pohody a spokojenosti, může to z dálky vypadat, že našemu životu vévodí dobře nasvícená diskokoule.

Instrukce je jasná. Najdi něco, co stojí za oslavu. Moc se s tím nemaž, protože, jak zabředneš do detailů a drobných nedokonalostí, zase se začneš vofrňovat a zase se ti přepne zrak na to, co rozhodně ve tvém životě není v pořádku a ty si úporně myslíš, že by mělo být.

Rozhlídni se kolem sebe: máš dnes co jíst? Máš kafe/čaj/sklenici vody? Můžeš chodit? Jet do práce? Máš auto? Svítí venku slunce? Nemáš ochrnutý obličej, a tak se můžeš usmívat? Hergot! Já mám pocit, že tento víkend z oslavy nevyjdu. Tak si to taky koukejte užít 😘

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.