Denní karta – ODVAHA 9. 11. 2023

Jsme odvážní. Jinak to ani nejde. Každý jeden den se konfrontujeme s nějakým svým strachem a to je odvážné. Panuje velké nepochopení, že odvaha znamená, že strach už nemáme. Ale co by to bylo za odvahu. Odvaha se probouzí a dává smysl právě jen v kontaktu se strachem.

Dnešní karta nám připomíná, abychom si dnes pro sebe našli prostor a na chvíli sestoupili do oblasti solaru a spojili se s naší vnitřní září. Možná vypadá jako jiskra, možná jako dobře založený táborový oheň. Rozpomeňte se, kdo vlastně jste, co máte rádi, co vám dělá dobře a co ne. Jedna věc je totiž vědět to a druhá věc je chovat se podle toho.

Odvaha znamená jít s kůží na trh. Nemusíte se obnažovat až na dřeň, ale svět má právo vědět, kdo jste ve skutečnosti, protože právě a jedině to na vás chce ocenit. Není jednoduché být sám sebou a vyjadřovat nejen svou sílu, ale také své obavy. A proto je tu dnešní odvaha. Prostě zkuste zazářit a uvidíte. Joa, prosím vás, zazářit neznamená, že se budete dělat lepší než jste. Znamená to, že chvíli budete opravdoví.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.