Denní karta – ODVAHA 26. 6. 2023

Je opravdu mnoho okamžiků v běžném dni, kdy s můžeme ocenit za svou odvahu. Život se skládá z nekonečné šňůrky výzev, která se jako červená nitka line naším životem a vede nás přímo do středu naší podstaty a autenticity.

Mou dnešní výzvou je dát přednost klidnému ránu a psát denní kartu až v 11 hodin ve vlaku. A to nemluvím o tom, že se změnilo řazení vagonů a moje místenka se přemístila do uzavřených kupé, která nesnáším. Vedu si skvěle a je podstatné to uvidět, zaznamenat a ocenit.

Odvaha nám připomíná, že je v nás více síly, než připouštíme. Nemám na mysli tu sílu, která všechno vydrží, ale tu jemnou vibraci, která nám umožní ve vší zranitelnosti překročit vlastní komfortní zónu. Tyto nabídky a příležitosti se dějí v podstatě pořád. Je na nás, zda je zaznamenáme a následujeme. Je dovoleno stagnovat a nehnout se z místa, věřte mi. Existence vás za to nepotrestá. Ale důsledek je, že se zkrátka nehnete z místa.

Dej si pár nádechů a zpřítomni se. Zatlač chodidla do podlahy a vnímej své kořeny. Otevři oči a vnímání vnitřního světa. Každý mezník, který překročíš ti do žil vlije novou sílu, vitalitu, nadšení. Princip odvahy je, že jde ruku v ruce se strachem. Nečekej, až budeš dostatečně připraven, až zpracuješ všechny strachy. Následuj výzvy a udělej to hned. Večer bude tvůj solar plný až po okraj radosti a uspokojení z dobře odvedené práce.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.