Denní karta –  ODVAHA 14. 03. 2024

Směle do toho, ať je to cokoliv. Nečekejte, až váš strach odezní, hrozí totiž, že tu bude pořád. A to, že tu je, rozhodně není důvod, abychom nepokračovali v naší cestě.

Odvaha je vždy výstup z komfortní zóny. Kroutíme se u toho jako žížaly, nejraději bychom se zavrtali hluboko do země a tvářili se, že neexistujeme. Jenže, a bohudík, něco v nás to nedovolí. Sice jsme to tolikrát zkusili, ale někde uvnitř hluboko je hlásek, niterný pocit, který nás stejně nutí přemýšlet, jaké by to bylo, kdybychom zkusili být sami sebou, kudy by se ten život vyvíjel, čeho bychom dosáhli, co by nám bylo dopřáno.

Dnes nemusíme dělat žádné velké věci. Naprosto stačí, když zase o kousek víc rozvzpomeneme, kdo jsme, co nám dělá radost, co nám nedělá dobře, co nám jde samo. A až se rozvzpomenete, tak si představte, že se to promění v teplo a světlo v solar plexu. Nechte to zářit, nechte se tím prohřát. Dovolte, ať je to vidět. Ne snad pro obdiv druhých, ale protože zářit je ve skutečnosti vaše přirozenost, stejně jako dýchat nebo vylučovat.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.