Denní karta –  NOVÉ VIDĚNÍ 15. 03. 2024

Tak, dnes nám život doslova otevře oči. Dostane se nám emočního rozuzlení, poznání, jak se věci mají a uvědomění. A to všechno díky tomu, že dnes zahlédneme svou roli oběti. Super, ne?

My, starší ročníky si určitě vzpomeneme na scénku, ve které zazněl pojem „rekognoskovat terén“. Tak přesně to se dnes bude dít. Nové vidění přináší nové vhledy a schopnost orientovat se, na velké kroky bude čas až po víkendu.

Nasávejme informace a buďme otevření. Zatím jejich sběr vypadá tak trochu nahodilý, ale v jednu nečekanou chvíli se všechno propojí do geniální skládanky. A jistě chápete, nejde o to sbírat drby, ale že hodnotné informace se budou vždy týkat jen vás.

Nové vidění totiž přináší (zase tu) odvahu nahlédnout na sebe a svět kolem sebe jiným úhlem a změnit postoj. Stejně jako postava na obrázku. Všimli jste si, že ve skutečnosti tam jsou dvě? Když lezete po čtyřech, moc perspektivy nemáte k dispozici. Už jen postavit se na nohy a místo do země začít koukat vzhůru přináší mnoho nového a osvěžujícího.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.