Denní karta – NOVÉ VIDĚNÍ 13. 05. 2024

Dobré ráno! Všimli jste si, jak na ty pondělky padají čím dál častěji karty nových začátků. Existence nás miluje a poskytuje nám jejich pravidelný přísun.

Nové vidění nabízí novou optiku, jiný úhel pohledu, jinou perspektivu. Nezapomínejme, že náš svět je trojrozměrný a neustále se proměňuje. Stačí trochu popojít a všechno je zase jinak. A to je skvělé, protože když se nám něco nelíbí, stačí se posunout a obraz se promění.

Dnešní den je plný informací, prožitků, sdělení a událostí, které vám pomohou proměnit vaši realitu. Vyžaduje se od vás jediné – ochota změnit postoj. Pokud je těžké hnout se z místa, tak si pro začátek aspoň přešlápněte. Pochopitelně můžete zůstat na místě se zdřevěnělýma nohama, ale dřív nebo později to začne bolet a vy začnete co? Začnete fňukat.

Součástí změny úhlu pohledu totiž taky je, že na základě nově získaných informací a perspektiv taky začneme jednat. A pokud ne, dříve nebo později nás sevřou frustrace a my se ocitneme zaklínění v oběti. Takže už chápete? Nové vidění tu není od toho, abyste si potvrzovali vlastní pravdy, ale abyste konečně vystoupili z komfortní zóny.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.