Denní karta – NOVÉ VIDĚNÍ 10. 3. 2023

Je bezmála 11 dopoledne a já teprve píši kartu. A přesně o tom je Nové vidění, dává nám naprosto nové perspektivy našeho dosavadního života. Chytne nás za nohu jako onoho pověstného viselce a pověsí hlavou dolů tak, abychom měli dostatek času podívat se na svůj život vzhůru nohama. Pokud se budete cukat, budete mít rozmazané obrazy.

Na chvíli si sami sebe takto představte. To, co máte v kapsách, všechny ty zbytečnosti, se sypou a vy máte volbu, buď se je budete snažit za každou cenu pochytat a to vás zase rozkýve, nebo nad tím mávnete rukou a zaměříte se na nové vidění.

Mám tuto kartu a její poselství nesmírně ráda. Rozkrývá úplně nové významy slova oběť. Buď budeme obětí situace, nebo dáme na oltář bohům všechno, co s námi není bytostně spojeno.

Dnes a následující dny se jasně ukáže, na čem lpíme a čím si způsobujeme pnutí, stres, frustrace a návaly bezmoci. Tvrdím to stále, život není proti nám. Ale zároveň s námi nebude hrát ty pitomé hry na přetahovanou. Prostě nám ten provaz vezme a pověsí nás za nohy do průvanu.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.