Denní karta – NIC 18. 8. 2023

V první chvíli mi blesklo hlavou, že je to omyl a že tu kartu strčím zpátky do balíčku a vytáhnu jinou. Jakože cože? Už zas? Další zkoušky? Proooč, když je venku tak krásně??! Naštěstí ve mně zvítězila profesionalita a tak tu máme zase NIC.

Jak už jsem psala, čekají nás zkoušky. A dokonce těžké zkoušky. Myslíte, že vás Existence nemá ráda? Ale kdeže, tu do toho vůbec nepleťte, ta se může strhat, abychom se měli dobře. Ale my nééé, proč se mít dobře, když můžeme šňupat vlastní dramata. Ale pozor na předávkování, následné absťáky jsou velmi nepříjemné.

Ráno při výkladu bylo moje zraněné vnitřní dítě rychlejší než já. Nakouklo mi přes rameno do karet a už to jelo. To je totiž to největší utrpení, které nás následující dny bude čekat: nedostatek uvědomění, co prožíváme a která část v nás má tendence se zahojit skrze náš život a pohnutky.

Těžká zkouška bude nepředjímat, nelpět, nenechat se stáhnout do dramatu a paniky, nedovolit vyděšeným částem v nás, aby vás donutily vzít nohy na ramena. Někdy je Nic jako králičí nora, kterou je potřeba projít do jiného světa. Nezapomeňte, že archetypem této karty je učitel. Vždycky mu na nás záleží a vždy nás chce naučit něco, z čeho budeme dál čerpat. Vzhůru do Nic, ve kterém je příležitost pro všechno.

Mé Nic bude trvat týden. Buďte k sobě laskaví, pamatujte na své zdroje a zpomalte. Já to udělám stejně. Na viděnou v pondělí 28. srpna 2023.

Pěkný týden.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.