Denní karta – MOŽNOSTI 17. 8. 2023

Jak vysoko se dá vyletět a kam až se rozhlédnout? Kde je hranice našich možností a co naše mysl už stopne jako nemožné nebo nepřijatelné? Máme toho k dispozici víc než jsme ochotni připustit. A já mám hluboké pochopení pro vnitřní hlasy, které nám brání žít intenzivní štěstí. Pro ně by to znamenalo, že zmizí, protože by se rozpustily v totální lásce a důvěře.

Nedávno jsme pod jednou karetním příspěvkem řešili, co všechno a kolik si toho dopřejeme. A je to tady. Existuje silné cvičení, při kterém se ptáme sami sebe, kolik dobrého vydržíme. A to byste nevěřili, jak nízký máme práh pro opravdové štěstí, lásku a radost. Na rozdíl od toho, kolik bolestivého jsme ochotni unést, čemu všemu jdeme naproti a s čím vším bez mrknutí oka bojujeme pro dobro lidstva, svých partnerů a vlastních dětí.

A já se dnes ptám, kam až sahají tvé možnosti? Jsi ochoten se rozpustit ve štěstí, nebo je pro tebe důležitější být za každou cenu někým rozeznatelným? Je důležitější užitečnost nebo svoboda duše? Bojí se snad orel spolehnout se na svá křídla a drápy, protože má pocit, že jich není hoden? Odlož pro dnešek svou ohraničenou malost, která systematicky buduje iluzi, že jí není přáno a rozleť se. Možná dnes budeš hlady, ale za to budeš celý život vzpomínat na výhled, který jsi měl k dispozici.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.