Denní karta – MINULÉ ŽIVOTY 18. 7. 2023

Nic není minulým životům vzdáleno tak, jako karta Minulé životy. Jestli jste zrovna dnes měli v plánu nad nimi hloubat, vězte, že to je opravdová ztráta času, ba co víc, podvědomá strategie, jak se v sobě vyhnout něčemu opravdu důležitému a pochopitelně i bolestivému.

Dnešní poselství je o strachu, který se opakovaně stává naši základní motivací k činům a volbám. Právě proto tak záleží na přítomném okamžiku a schopnosti reflektovat své aktuální pohnutky. Chystám se tento krok učinit, abych se něčemu vyhnul/a? Anebo je to autentický projev mého já, mých kapacit a aktuální pravdy?

Právě teď si tvoříme svou vlastní budoucnost. Právě teď určujeme, jak se v budoucnu budeme cítit. Potkáme se se svou silou, protože z ní a díky ní volíme to, co volíme, anebo to zase bude strach, protože ten je hlavním hnacím motorem dneška?

To, co se nám do života vrací, není karma za trest. Je to jen to, co jsme vyslali. Pokud je to energie strachu, pak se nám vrátí v podobě situace, ve které budeme cítit stejný strach a bezmoc. Pokud je to energie důvěry, sebelásky a důstojnosti, pak se objeví potvrzení, které tyto kvality vyživí. Dnes se vyplatí zpomalit a pravdivě zkoumat naše vnitřní motivace.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.