Denní karta – MINULÉ ŽIVOTY 16. 8. 2023

Novoluní je tu. Sebejasnější den nás čeká, někde uvnitř nás bude pravděpodobně dost zamlženo. Ale to nevadí. Stačí si to pro dnešek prostě uvědomit a zohlednit to ve svých volbách a činech.

Minulé životy nás upozorňují na strach, který nás podvědomě ovládá. Pro jeho uvědomění je nutná jistá sebereflexe, a co si budeme nalhávat, taky určitá odvaha a odhodlání. Je tak pohodlné žít život na autopilota a nezabývat se tím, proč něco děláme tak, jak děláme. Otázky vyvolávají pochybnosti. Pochybnosti jsou iniciátorem změn. Změny vyžadují odhodlání.

Dnes máme jedinečnou příležitost udělat něco jinak než obvykle, chápej vědoměji, a to silně ovlivní naši budoucnost. Možná to nebude vidět hned zítra, ale časem se to rozhodně projeví. A proto se dnes ptej sám/a sebe, jak bych volil/a, kdybych neměl/a strach? Jak bych žil/a, kdybych na chvíli odložil/a svá přesvědčení o tom, co se smí a co ne? Kým bych byl/a, kdybych dal/a přednost a důvěru své vnitřní svobodě?

Otázky vypadají jednoduše, ale je v nich obrovský potenciál. Umožňují otevřít Pandořinu skříňku našich zajetých návyků a stereotypů, a tím taky převzít odpovědnost za to, co žijeme a tvoříme.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.