Denní karta – MILENCI 11. 7. 2023

Dnes je zaměřeno na vztahy. Pokud v žádném momentálně nejste, nemějte obavy, týká se vás to taky. Témata, která odráží jedinečné vztahové dynamiky se dnes budou zrcadlit v čemkoliv, ve vašem vztahu k penězům, domácímu mazlíčkovi, oblíbenému hrnku, autu.

Milenci přináší ohromnou transformační sílu, která má ovšem svá pravidla. Naše srdce se může proměnit ve zdroj nekonečné bezpodmínečné lásky až… až si přiznáme, kam jsme ochotni zajít, abychom ji dostali od druhých. A co si budeme povídat, chce to odvahu, zahlédnout sebe sama v roli ufňukaného vzdorovitého dítěte, které chrlí požadavky a nároky.

Proto je u této karta často interpretace první volby závislost. Myslíme si, že milujeme, ale ve skutečnosti od ní/něj potřebujeme náklonnost, sebepotvrzení, uznání, péči. Jsme opravdu jako malé děti, i ty tyto kvality bytostně potřebují a taky na ně mají plné právo. Sami si je totiž neumí vygenerovat. Jenže tento čas už dávno minul a my stále trváme na tom, že vztah, přátelství, tento svět má nějak vypadat.

Dnes bude opravdu cenné zahlédnout, jak se vztahujeme k okolnímu světu, co od něj chceme a jak se díky tomu potřebujeme cítit. Vztahy, a to nejen ty partnerské, jsou opravdu cenným zrcadlem, ve kterém můžeme zahlédnout naše nenaplněné části, které jsou ukryté hluboko, hluboko v nás. Problém je, když pořád věříme, že jejich potřeby má místo nás naplnit někdo venku.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.