Denní karta – KAŽDODENNOST 4. 7. 2023

Léto, budiž pochváleno. Je před námi prodloužený víkend (ano, v pátek karta nebude 😉 ) a s ním i nejedna příležitost k uvolnění, zklidnění, načerpání energie. Máte pocit, že na to nemáte čas? Pak vám radím, udělejte si ho.

Osmička Duhy symbolizuje vyváženost vnitřní spokojenosti. Trochu práce, trochu zevlování, trochu radosti, trochu smutku a bolesti, trochu míru, trochu společnosti. Od každého trochu vytvoří výživný koktejl, díky kterému si všechny naše vnitřní části přijdou na své.

Ponořte se do obyčejnosti a vychutnejte si ji. Osahejte si všechny činnosti, které vás dnes a následující dny čekají a hledejte svou vnitřní část, pro kterou jsou dobré. To pro ni to děláte. A když budou spokojeny, vyživeny a uznány vaše vnitřní části, objevuje se pocit štěstí a spokojenosti.

Každý den nabízí mnoho chutí a vůní. Stačí se jen rozhlédnout a sáhnout po tom nejbližším. Není potřeba nic vytvářet, není potřeba se za ničím honit. Nasyťte se tím, co je momentálně k dispozici. Vždy se najde vnitřní část, pro kterou je zrovna toto to zásadní a důležité.

Na viděnou v pondělí 10. července 2023.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.