Denní karta – INTEGRACE 09. 10. 2023

Včera jsem ukončila poslední modul půlročního výcviku metody Omega Healing, jak příhodné. Teď je potřeba nechat to sednout a začít se připravovat na zkoušky. Změnila se spousta věcí, ale když tomu dám prostor a respekt, nechám všechno dosednout jako celek, vydá to ještě další a další dary.

Integrace přináší opravdu překrásný a moudrý pohled na nás samé, náš život, jednotlivé události. Nabízí totiž optiku celistvosti, což znamená, že se na chvíli přestaneme týrat nepříjemnými detaily, ale nahlédneme z většího odstupu. To, co dřív zabralo celé plátno a svou dramatičností nám často vyrazilo dech, je teď pomíjivou součástí jiného plátna.

V mikrosvětě naší vnitřní krajiny to pak neznamená nic menšího než přijetí vlastních stínů a nedostatků. Jsou tu a možná tu budou napořád. Zblázníme se z toho? Ne. Prostě jim jen dáme důstojné místo v celku. Protože jen celek dává smysl. A jen pojmutí celku přináší rovnováhu a sílu.

Takže dnes žádný boj, žádné vytěsňování, žádná snaha být lepším (chápej přijatelnějším). S čímkoliv se dnes potkáme, přijměme to jako dlouho hledaný dílek puzzle. Má své místo v naší životní mozaice a dodá jí většího smyslu a plasticity.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.