Denní karta –  INTEGRACE 01. 03. 2024

Tento týden se toho událo nemálo, takže je nejvyšší čas pomalu začít rekapitulovat a všechno strávit, aby jsme do dalšího týdne vcházeli nezatížení a připravení na novou energii.

Integrace přináší překrásnou energii celistvosti a uvědomění. Připomíná nám, že jsme podstatně více, než výsek příběhů a situací, vlastností a činů, na které se momentálně soustředíme. Jsme nositeli kvalit, darů a potenciálu. Jsme kolébkou vlastních stínů a bolesti. A jedině, když oba extrémy propojíme, místo, abychom se zaměřovali stále jen na jednu polovinu sebe, konečně můžeme vstoupit do své opravdové síly.

Asi tušíte, co je na pořadu dnešního a následujících dní. Ano, je to kontakt s našimi stíny. Nejde o to, sypat si popel na hlavu, jde o zahlédnutí vlastní komplexnosti. V tom, co na sobě považujeme za nepřijatelné, je zárodek naší jedinečnosti. A to, co vyzdvihujeme na odiv, v sobě ukrývá slabost.

Integrace je nositelem velmi pokročilé energie. Už prvoplánově neřešíme, co je dobré a co špatné, ale moudře vidíme nevyhnutelnost a nutnost obojího. Jen takové kombinace může totiž vzejít něco dechberoucího.

Pěkný víkend.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.