Denní karta – HRAVOST 2. 11. 2023

Hravost, to je především absolutní svoboda. Svoboda být, svoboda dýchat, tančit, zastavit se. Naším systémem svobodně proudí energie, naše esence, autenticita, potenciál. Svou radost nemusíme složitě generovat pomocí vnějších okolností. Stačí si jen dopřát dostatečný vnitřní prostor a kultivovat jej.

Žít Hravost Pážete Ohně neznamená lehkomyslně proskákat den a prudit lidi maskou sluníčkáře a dobrosera. Je to vnitřní práce jako každá jiná. Něco totiž náš vnitřní prostor otrávilo a ucpalo trubky. Pocit radosti byl na úplném začátku, je to princip naší duše. A naším životním úkolem, bez ohledu na momentální lekce, je postarat se o svůj vnitřní svět tak, aby v něm radost a vitalita opět mohly proudit.

Návodné otázky pro dnešní den jsou: jak si představuji štěstí? Co mi brání ho prožívat? Za jakých podmínek věřím, že je možné a dosažitelné? Štěstí je totiž jen reakce na kvalitu naší vnitřní krajiny, na to, jak je čistá, opečovaná, průchozí. Čím vyšší je v našem systému vibrace, čím plnější máme průtok vlastní autentické energie, jednodušší manifestace toho, co je pro nás dobré, prospěšné a zdravé.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.