Denní karta – BŘEMENO 15. 05. 2024

Dnes mne čekají věci, které ve mně vyvolávají mírné obavy. Bohudíky za dnešní kartu, mohu je směle pustit z hlavy a vydat se vstříc výživě, kterou pro mne má život připravenou.

Šestka Mraků, to jsou doslova zbytečné starosti. Jak to dopadne, jak někdo něco zvládne, co když, a tak dále. Jednou z hlavních funkcí naší mysli je vyhodnocovat rizika. To ale také znamená, že je neustále generuje. A my se jich pak chytáme a pracujeme s nimi jako se zaručenou pravdou. A tím, paradoxně, tuto možnost zhmotňujeme.

Zkuste si dnes všimnout, co všechno vás stresuje a přitom se to objektivně ještě neodehrálo. Jaká všechna „co když“ a „kdyby“ vlečete na zádech a hrbíte se pod nimi tak, že už koukáte jen do země a ne před sebe, abyste viděli, že před vámi se nic takového ve skutečnosti neodehrává.

Odložte kontrolu a nahraďte ji důvěrou. Odložte obavy a nahraďte je lehkostí. Jde to dobře. Všichni jsme v dobrých rukou. A to, že to nejde podle našich představ přece neznamená, že to pro nás není to nejlepší. Odložte i tyto představy a užijte si den v plné přítomnosti.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.