Denní karta – BOJOVÁNÍ 13. 9. 2023

Nádech, výdech. Když zpomalíme, máme šanci zahlédnout možnosti. Napřed věnuj malou chvíli pozornost svému dechu a pak si můžeš poslechnout, jaké bullshity ti nabízí tvoje hlava. Nádech, výdech. Zpomal, bejby.

Dnešní Bojování se u nás projevilo už v noci. Ta mléčná čtyřka prostě musela ven. Bylo připraveno několik paralelních realit, jak to celé může probíhat. Dát najevo zranitelnost a nechat si pomoci je jedním z největších výzev tohohle Rytíře Mraků. Doufám, že moje dcera si odnesla zkušenost, že mít strach a bát se nevadí, a že i v těch nejtěžších chvílích, na to není sama.

Dejme si na Bojovníka dnes pozor. Je nedůvěřivý, paranoidní a všude vidí nepřátele. Nemá parťáky a partnery, pouze soupeře. Jakákoliv forma kontaktu je příležitost k tomu naježit se a udělat výpad. Pochopitelně k tomu má své důvody, jeho historie je opravdu bolavá. A to je taky jeho celoživotní úkol, rozeznávat tehdejší příběh a dnešní realitu.

Klíčová výzva dnešního dne je kontakt s vlastní zranitelností a citlivostí. To když Bojovníkovi řeknete, tak vám se slovy, cože??? já že jsem slaboch?? rovnou jednu vytne mezi oči. Ano, přesně tak to je, citlivost si plete se slabostí. A tak chce být silák, protože pak si na něj nikdo netroufne. Jenže, dokud neodloží své brnění a nepřipustí, že i on má své bolístky, které je třeba opečovat, silně se mu zanítí. Asi jako dceřin zub.

Pěkný den.

Chcete denní kartu do své e-mailové schránky? K odběru se přihlaste zde.