Vaše zkušenosti

Individuální výklady karet  Večerní kurzy  Kurzy práce s Osho Zen Tarotem

Individuální výklady karet:

 "Milá Samandro, děkuji moc za Tvé karetní sezení. Pomohlo se mi vrátit k prožívání štěstí. Dokonce se už dokážu dívat lidem do očí s otevřeným srdcem... :) Teď jsem ponořená do různých činností, ale moc ráda bych později k Tobě zase zašla, pokud se Ti to bude hodit...velmi děkuji za inspirativní karty. (Marie, 21. října 2013)

 "Mockrát Vám děkuji, Samandro, velmi oceňuji Váš vhled a práci, kterou jste si s výkladem dala! Všechno (z toho, co jsem v tuto chvíli schopná posoudit) je naprosto přesné a trefné. Děkuji, jste vážně moc dobrá!" (Adéla, 18. 4. 2013, reakce na písemný komentář k výkladu)

"Děkuji za osobní návštěvu i za kartování...skartovala jsem to co bylo a při dnešním úplňkvém dnu se snažím nemyslet víc, než je zdrávo - neděle je od nic nedělání, tudíž jsem se spíše bavila :-D Umotala jsem si bylinková razítka na masáže, šla na sněživou procházku, dala si něco červeného vínka a nechala vše jen tak plynout...Dýchalo se mi docela dobře, emoce jsem pozorovala a snila jsem o příjemných věcech :-D...už dlouho jsem si nedopřála tak pohodový den... Bylo mi s Vámi včera moc hezky a ještě jednou vřelé díky - Mirka Kadlecová, Karima" (převzato z fóra webu, 27. 1. 2013)

""...Vas vyklad mi tenkrat potvrdil a vyjasnil, co ke me uz dlouho prichazelo....a tak nejak mi pomohl dat memu zivotu novy rozmer pro pole osobniho rustu a uzdraveni, kudy jsem se rozhodla vydat...a to jak se ted citim mi potvrzuje, ze jsem za tech nekolik mesicu urazila dlouhou a vyznamnou cestu v mem zivote a asi poprve se citim naplnena, spokojena a stastna. Moc za to dekuji i Vam.
Obracim se na Vas se zajmem o dva darkove poukazy na Vas vyklad pro moji maminku a sestru, verim, ze by je takova introspekce pod Vasim vedenim, jako jsem zazila ja, taky mohla zajimave obohatit. Myslim, ze je to pro obe dve idealni darek k Jezisku roku zmen 2012..." (Dana Kadlecová, 17. 11. 2012)

"...vdaka za Tvoj absolutne profesionalny a aktualny vyklad k mojej situacii. Bolo to akoby mi si predo mnou ukladala puzzle jedno k druhému a ja som cely ten pribeh uvidela pred sebou. Vdaka. Je to presne ta podpora, ktoru teraz potrebujem." (Luba, 2010)
 

Večerní kurzy:

"Kurz tarotu byl asi to nejlepší, co mě v loňském roce potkalo, když se tak za ním ohlédnu, a velkou zásluhou je to Tvou osobností. Předtím už jsem nějaké přednášky o Tarotu absolvovala a bylo to určitě zajímavé seznamovat se s jednotlivými kartami, ale bylo to bez té „přidané hodnoty,“ kterou do toho vnášíš. Pro mě nejsi jenom „kartářka,“ ale i psycholožka a svým způsobem vědma. Mé racionální já se někdy sice trošku vzpírá tomu, jak se chceš dobrat k podstatě věci, ale vím, že to k tomu patří a bez toho by to byl jen výklad karet...(Daniela Skotnicová, 2017)

"...chtěla bych moc poděkovat za předchozí kurz. Byla to bomba a ohromně jsem si to užila, i když jsem párkrát nemohla přijít... Zaujalo mě, jak tyto karty tnou do živého a nedají se okecat..." (Olga, 2016)

 "...děkuji za úžasný čas strávený s Tebou. Když jsem do toho šla, ani náhodou mě nenapadlo, že výklad může jít tak hluboko, do morku kostí. Je to hlavně tvoje zásluha, žes nedovolila člověku uhnout, pro mě to mělo velký smysl. Jsi super terapeut...Těším se na pokračování :+)!" (MVDr. Yvona Hofírková, 2016)

"...líbila se mi rozmanitost aktivit, připravenost lektorky, dobré rozvržení času a témat během celého kurzu, různé typy výkladů, osobnost lektorky - přímost kombinovaná s porozuměním a citlivostí, smysl pro humor...Moc děkuju, bylo to super!" (účastnice kurzu, 2013)

"Byla jsem moc ráda, že se Samandra  rozhodla kurz otevřít, i když jsme se přihlásily jen dvě - za to dík. Nejvíc se mi líbilo: kombinace výkladu jednotlivých karet s meditacemi a "zvířátky" (karty Esence volně žijících zvířat, pozn. Samandra); načítání energie karet aniž bychom předem znaly jejich význam - tyto karty jsem si snadněji zapamatovala, protože jsem o nich musela sama přemýšlet; praktické zkoušení výkladu a poté Samandřina zpětná vazba; atmosféra; Samandřiny výklady." (účastnice kurzu, 2013)

Kurzy práce s Osho Zen Tarotem:

"Ještě jednou bych chtěla moc a moc za všechno poděkovat. Tvoje výklady mě vždy někam posunuly, protože se mě hluboce dotýkaly a něco uvnitř otevřely. Mně se pak vynořovaly různé vzpomínky, měnil se pohled na ně a pak se mi to uvnitř skládalo jinak a nebo to bylo fakt jako lusknutí prsty a překlad se konal v jednom okamžiku a bylo to jako, že to vlastně všechno dávno vím. Prostě jakýsi návrat domů, do krajin, které znám.... No a za to moc a moc děkuji...Nikdy by mě nenapadlo, že lze při výkladu karet prožít tak silné zážitky v kontaktu se svými pocity.Takto vedené výklady považuji za mistrovství, před kterým se skláním a za to Ti patří velký dík." (Dáša, účastnice kurzu v Praze, 2013)

"Naučila jsem se výkladu karet a zároveň udělala obrovský kus práce na sobě." (účastnice kurzu v Brně, 2013)

"Téma a způsob, jakým nás Samandra zasvětila do práce s Osho Zen Tarotem předčil všechna má očekávání. Byl velkým přínosem a obohacením. Vřele doporučuji všem... (Zdena, účastnice kurzu v Brně, 2012)

"Samandro, ještě jednou děkuju. Za všechno. Za osvěžující a zároveň hluboký neduchovní duchovno :o) A hlavně za Oshovky ve tvém podání - z knížek se všechno vyčíst nedá." (Eva, účastnice kurzu v Praze, 2012)

"Líbil se mi přístup lektorky, klidné prostředí a dopady kurzu v reálném životě." (Účastnice kurzu v Brně, 2012)

"Líbila se mi příjemná atmosféra, malá skupina lidí, na každého bylo dost času. Kurz mi pomohl poznat sebe samu víc do hloubky. ... Nelíbilo s mi, co mi vycházelo v kartách ;-), protože jsem spoustu věcí viděla jinak, ale právě kurz mi pomohl se na věci dívat z jiného úhlu, takže nemohu říci, že bych cítila nespokojenost! :-)."
(Účastnice kurzu v Brně, 2012)

"Zúčastnila jsem se kurzu již po páté a nemám žádné výhrady. Líbí se mi celková náplň kurzu a pohodička díky lektorce." (Účastnice kurzu v Brně, 2011)

"Líbil se mi osobní přístup lektorky a setkání s výbornou skupinou lidí, nalezla jsem nové přátele. Kurz mi změnil pohled na život. Mohu jen  doporučit!"  (Účastnice kurzu v Brně, 2011)

"Na kurzu se mi líbilo absolutně vše. Jen tak dál. :+)" (Účastnice kurzu v Praze, 2011)

"Celkově jsem byla maximálně spokojená. Nejvíce se mi líbí úžasný empatický přístup lektorky, propojení teorie s praxí a následná okamžitá možnost použití v mém životě. Těším se na další pokračování tohoto semináře." (Účastnice kurzu v Praze, 2011)

Další ohlasy na mou práci

Reportáž z výkladu a rozhovor v magazínu Maitrea v dubnu 2015.

© 2009 Samandra.cz | Webdesign a realizace: KMa Webdesign | Počet návštěv: | Administrace