Kurzy

"Jediná cesta k růstu je nejistota. Jediná cesta k růstu je postavit se tváří tvář nebezpečí. Jediná cesta růstu je přijmout výzvu neznáma."
Osho

 
Na tomto místě pro vás budou umístěny informace o kurzech výkladu Osho Zen Tarotu, které pořádám. Pro inspiraci nahlédněte do sekce Vaše zkušenosti nebo si přečtěte příspěvěk Osho Zen Tarot - záblesk magie nebo zrcadlo duše? v blogu Centra Mandala, kde pořádám kurzy v Brně.

Jedná se o uzavřený cyklus sedmi jednodenních setkání, jejichž součástí není jen práce s tarotem, ale i práce s vaším hlubším já. Na jednotlivých tématech, která pro vás budou aktuální, si ukážeme, jak "oshovky" fungují, jak porozumět jejich řeči, jaké jsou jednotlivé druhy výkladů a další možnosti práce s Osho Zen Tarotem. Součástí každého setkání budou také meditace, dechová či relaxační cvičení a prostor pro vzájemné sdílení.

Abych se mohla věnovat všem a odnesli jsme si příjemný zážitek z celého dne, je kapacita kurzů omezena na maximální počet 6-7 účastníků. Přihláška na kurz je platná po uhrazení zálohy ve výši 1400,- Kč za celý kurz.

Cena je 1300,- Kč za jedno setkání. V ceně je stručný manuál ke kartám a drobné občerstvení.

S sebou: karty Osho Zen Tarotu, pokud je vlastníte, psací potřeby, otevřené srdce,  touhu po sebepoznávání a odhodlání vejít do kontaktu s vlastní pravdou...:+) Budeme pracovat na zemi, proto si vezměte pohodlné oblečení.
Kurzy začínají v 9,30 hod. a jejich předpokládaný konec je v cca 19  hod.


SEMINÁŘE V BRNĚ (Centrum Mandala, Opletalova 6, Brno-centrum)

Seznámení s Osho Zen Tarotem I - v prvním z cyklu sedmi setkání se naučíme porozumět řeči „oshovek“, ukážeme si, jak funguje výklad Diamant, který lze použít prakticky na jakékoliv téma či problém a vysvětlíme si význam jednotlivých karet.
Termín: 

Seznámení s Osho Zen Tarotem II - v pořadí druhém setkání se budeme zabývat vztahy, a to nejen partnerskými. Zopakujeme si významy jednotlivých karet a ukážeme si výklad na vztahy.
Termín: 

Seznámení s Osho Zen Tarotem III -  ve třetím z cyklu sedmi setkání si ukážeme, jak se díky kartám dozvědět něco o svém zdraví. Aktivujeme si čakry, seznámíme se s jejich funkcí a tématy a naučíme se výklad Čakry.
Termín:  

Seznámení s Osho Zen Tarotem IV - ve čtvrtém setkání nahlédneme do svého nitra a podrobněji se seznámíme se svou osobností pomocí hloubkového výkladu Klíč.
Termín: 

Seznámení s Osho Zen Tarotem V -  další z cyklu setkání je věnován výkladu nazvaném Tajemství Velekněžky. 
Termín: 

Seznámení s Osho Zen Tarotem VI - na pořadu dne předposledního setkání bude Let
ptáka, který nam poodhalí strachy blokujicí náš rozvoj, stejně jako přirozenou schopnost mu čelit.
Termín: 

Seznámení s Osho Zen Tarotem VII - poslední den bude věnován opakování a procvičování. Budete si dělat výklady mezi sebou a zkusíte si, jaké to je pracovat s klientem.
Termín:  

V tuto chvíli není kurz z důvodů mateřské dovolené otevřen. Děkuji za pochopení.


 

 

© 2009 Samandra.cz | Webdesign a realizace: KMa Webdesign | Počet návštěv: | Administrace